«KOYU LÂCİVERT SEVDA» Asli_Han1453

«KOYU LÂCİVERT SEVDA» Asli_Han1453Yazar(lar) Asli_Han1453
Kategori(ler) Aksiyon
Yıl 2023
Sayfa

Oku

«KOYU LÂCİVERT SEVDA» Asli_Han1453 için özet (Açıklama)

Bir asker ve yârinin hikâyesi…

“Bu sevda
Bende bittiğinde
Sende başlarsa,
Seni asla affetmem.”

“Akif Karan,” dedim uzun zaman sonra ilk kez konuşurken. İsminin güzelliğine yandım. “Ben senin mesleğinden gocunmuyorum. Aksine gurur duyuyorum. Ama sen her şeyi elinin tersiyle itiyorsun.”

Dudakları yeni bir yangın başlatmak için aralandı. Lâkin önce adımı zikretti. Adım dudaklarına çok yakıştı, askerim.

“Berceste,” gülümsemek istedim o an. Ancak bilemedim ismimin bende açacağı kurşun yarasını. Askerim elindeki silahı bana doğrultmuştu. Göremedim. Tetiğe bastı, acıyı kanlar içinde kalınca hissettim.

“Bir gönüle iki sevda sığmaz.”

Yıldırım düştü göğsüme. Tam da ikimizin bulunduğu liman alev aldı.

Tüm hakları saklıdır.

Kitaplarım noter onaylıdır.

Çalınması ve kopyalanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.


Kütüphanemizde «KOYU LÂCİVERT SEVDA» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«KOYU LÂCİVERT SEVDA» Asli_Han1453 PDF E kitap indir

Rate article