Kevin Hogan «Gizli İkna Taktikleri»

Kevin Hogan «Gizli İkna Taktikleri» pdf indirYazar(lar) Kevin Hogan
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 208

OKU KITAP INDIR

Gizli İkna Taktikleri kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Gizli ikna Taktikleri, psikoloji, dilbilim, satış teknikleri ve iletişim alanındaki en son araştırmaların bir sentezini sunarak, dilediğiniz kişiyi, dilediğiniz konuda ikna edebilmenin yöntemlerini gösteriyor.
Kitabı inceledikçe kullanabileceğiniz ve sahip olduğunuz becerileri geliştirebileceğiniz yeni fikirler ve teknikler bulacaksınız.
Satış sektöründe çalışanlar Gizli İkna Taktikleri sayesinde satışlarını anında artırabilecek. Ne iş yapıyor olursanız olun, bu kitap işinizi daha iyi yapmanızı sağlayacak.
Unutmayın, ikna sanatı sadece işyerinde değil; herkesin her an kullanması gereken bir beceridir.
Hâlâ ikna olmadınız mı? O halde kitaba bir göz atın. Kesinlikle ikna olacaksınız..


Kevin Hogan «Gizli İkna Taktikleri» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kevin Hogan «Gizli İkna Taktikleri» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Kevin Hogan «Gizli İkna Taktikleri» online kitap pdf türkçe oku