Kerri Maniscalco «Lanetlilerin Krallığı»

Kerri Maniscalco «Lanetlilerin Krallığı» pdf indir Yazar(lar) Kerri Maniscalco
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 384

OKU KITAP INDIR

Lanetlilerin Krallığı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kötülerin Kraliçesi olmayı kabul eden Emilia, Cehennem Prensi Öfke ile birlikte Yedi Çember’e doğru yola çıkar. Orada kendisini lanetlilerin hüküm sürdüğü bir dünya beklemektedir.

Yedi Çember’e gelen Emilia şaşaalı saraylar, gizemli davetler, birbirine ihanet eden prensler ve kafa karıştırıcı ipuçlarıyla dolu bir dünyayla karşı karşıya kalır. Bir zamanlar müttefiki olan Öfke’ye yeniden güvenebilecek midir? Yoksa Öfke ondan doğasıyla ilgili tehlikeli sırlar mı saklıyordur?

Lanetlilerin Krallığı’nda ilk kural kimseye güvenmemektir.


Kerri Maniscalco «Lanetlilerin Krallığı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kerri Maniscalco «Lanetlilerin Krallığı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Kerri Maniscalco «Lanetlilerin Krallığı» online kitap pdf türkçe oku

Rate article