Kerilynn Wilson «Kalpsizler»

Kerilynn Wilson «Kalpsizler» pdf indirYazar(lar) Kerilynn Wilson
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 304

Kalpsizler kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kerilynn Wilson’un “Kalpsizler” adlı kitabı, insanların duygularını kontrol etmek için kalplerini aldırdığı bir distopik dünyada geçen etkileyici bir hikayeyi konu alıyor.

Bilgin, kalbini aldırdığında tüm olumsuz duygulardan kurtulduğunu fark eder. Ancak bu işlem, iyi duyguları da bastırmasına rağmen, kısa sürede tüm insanlığın ilgisini çeker ve hastanelerde kalp ameliyatı için kuyruklar oluşmaya başlar.

Diğer yandan, June ailesi ve arkadaşları arasında kalbini koruyan tek kişidir. Ancak bir gün sokakta terk edilmiş bir kavanozun içinde bir kalp bulur ve ablasını normale döndürmek için umutlanır. Kalbini aldırdığında yeniden duygularını hissetmeye başlayan Max ile tanıştığında, June sandığından daha büyük bir sorunun olduğunu anlar ve insanlığı kurtarmak için bir maceraya atılır.

“Kalpsizler”, okuyucuyu duyguların ve insanlığın derinliklerine götüren bir hikaye sunuyor. Kerilynn Wilson’un ustalıkla işlediği karakterler ve çarpıcı atmosfer, okuyucuyu hikayenin içine çekiyor. Bu romanı okurken, insan doğasının ve duyguların karmaşıklığını keşfedecek, aynı zamanda karakterlerin içsel mücadelelerine tanık olacaksınız. “Kalpsizler”, sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor ve insanlığın geleceği üzerine derin düşüncelere sevk ediyor.


Kerilynn Wilson «Kalpsizler» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kerilynn Wilson «Kalpsizler» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF