Aytunç Altındal «Kehanetler Kitabı»

«Kehanetler Kitabı» Aytunç Altındal pdf indirYazar(lar) Aytunç Altındal
Kategori(ler) Tarih
Sayfa 193
OKU KITAP INDIR

Kehanetler Kitabı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Aytunç Altındal’ın “Kehanetler Kitabı”, ilginç bir yapıya sahip, dikkat çekici bir eserdir. Kitap, bakır üzerine işlenmiş ve özgün baskılarla zenginleştirilmiş 17 kehanet ve 28 Osmanlı tablosunu içermektedir.

Yazar, Chalcondyles’in dikkat çekici bir detaycılıkla kaleme aldığı olayları günümüz tarihçilerini bile şaşırtacak bir incelikle aktarmıştır. Özellikle bir dilencinin ya da bir tüccarın giyimine, kuşağının bağlanış biçimine kadar verdiği detaylar dikkat çekicidir.

“Kehanetler” bölümünde ise inanılmaz bilgiler ve öngörüler aktarılmıştır. Elbette geleceği kimse bilemez, ancak bu kehanetleri birer öngörü olarak değerlendirirsek, kitabın yazıldığı dönemden yüzyıllar sonra neredeyse bire bir gerçekleşen bu öngörüleri dikkatle incelemek gerekmektedir.

Aytunç Altındal’ın “Kehanetler Kitabı”, tarih ve kehanetlerle ilgilenen okuyucular için oldukça ilgi çekici bir kaynak olacaktır. Bakır üzerine işlenmiş özgün baskılar ve Fransızca özgün yorumlarla Türkçe çevirilerin eşlik ettiği bu eser, okuyucuları mistik bir yolculuğa çıkaracaktır.


Aytunç Altındal «Kehanetler Kitabı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Aytunç Altındal «Kehanetler Kitabı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Aytunç Altındal «Kehanetler Kitabı» online kitap pdf türkçe oku

Rate article