Rick Riordan «Kayıp Kahraman”

«Kayıp Kahraman" Rick Riordan pdf indirYazar(lar) Rick Riordan
Kategori(ler) Bilim Kurgu | Fantastik
Sayfa 145
OKU KITAP INDIR

Kayıp Kahraman kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Rick Riordan’ın unutulmaz serisi “Olimpos Kahramanları”nın ilk kitabı olan “Kayıp Kahraman”, heyecan dolu bir maceraya davet ediyor. Percy Jackson ve Olimposlular serisinin ardından başlayan bu yeni serüven, üç yeni melez karakterle tanışmamıza olanak sağlıyor.

Jason, hafızasını tamamen kaybetmiş bir şekilde bulur kendisini. Kim olduğunu, nereden geldiğini ve bu gizemli yerin ne olduğunu bilmiyor. Ancak içinde bir terslik olduğuna dair bir his var. Piper ise babasının kaybolmasıyla ilgili bir sır taşıyor. Ünlü babasının kayboluşu, onu ve arkadaşlarını Melez Kampı’na sürükler. Leo ise oldukça becerikli bir karakterdir ve kendisini Melez Kampı’nda hemen evinde hisseder. Ancak arkadaşları, bir tanrının oğlu olduğunu iddia eder ve Leo’nun sürekli hayaletler görmesiyle bir ilgisi olabileceğini düşünürler.

Bu nefes kesici macera, okuyucuları soluksuz bırakacak ve heyecanla sonraki sayfalara yönlendirecek. Rick Riordan’ın sürükleyici üslubuyla yazılan bu kitap, Yunan mitolojisinin modern bir yorumunu sunarak okuyucuları büyülü bir dünyaya taşıyor. “Kayıp Kahraman”ı okuyarak, Jason, Piper ve Leo’nun sırlarla dolu maceralarına tanık olacak ve unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız.


Rick Riordan «Kayıp Kahraman” kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rick Riordan «Kayıp Kahraman” ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Rick Riordan «Kayıp Kahraman” online kitap pdf türkçe oku