Eray Hacıosmanoğlu «Kasem»

«Kasem» Eray Hacıosmanoğlu pdf indirYazar(lar) Eray Hacıosmanoğlu
Kategori(ler) Siyaset
Yıl 2023
Sayfa 240

Kasem kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Eray Hacıosmanoğlu’nun heyecan dolu kitabı “Kasem”, büyük bir mücadele ve savaşın içine sürüklüyor okurları. İnsanlığın kritik bir dönemeçte olduğunu vurgulayan eser, düşmanın her yerde sızdığı ve ihanetin boyut değiştirdiği bir zaman diliminde geçiyor. Türkiye, kurtuluşunun kaderini belirleyebilecek bir noktada dururken, okuyucular bu önemli sürecin tam ortasına çekiliyor.

Kitap, dünyayı konvansiyonel bir bakış açısıyla değil, şeytanın her kılığa bürünerek insanlığı ele geçirmeye çalıştığı bir gerçeklikle yüzleştiriyor. Geri dönüşün olmadığı bir savaşın içinde yer alan okuyucular, önemli kararlar almak ve mücadele etmek zorunda kalacaklar.

“Kasem”, yazanlara, yazdıranlara, insanların vebalini taşıyanlara, yalana uyanlara ve masum kalpleri yağmalayanlara bir meydan okuma niteliği taşıyor. Eser, okuyucularını düşünmeye ve harekete geçmeye teşvik ediyor.

Eray Hacıosmanoğlu’nun bu etkileyici romanı, insanlık adına atılması gereken adımları anlamaya ve değişen dünyanın farkına varmaya yönlendiriyor. “Kasem”, okuyucularına düşündürücü ve eyleme geçirici bir deneyim sunuyor.


Eray Hacıosmanoğlu «Kasem» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Eray Hacıosmanoğlu «Kasem» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

  1. mahmut

    harika bir kitap

    Cevapla
  2. rasit

    ADAm gibi adam eray hoca

    Cevapla