«Kasem» Eray Hacıosmanoğlu

«Kasem» Eray HacıosmanoğluYazar(lar) Eray Hacıosmanoğlu
Kategori(ler) Siyaset
Yıl 2023
Sayfa 240

«Kasem» Eray Hacıosmanoğlu için özet (Açıklama)

Eray Hacıosmanoğlu’nun kaleme aldığı “Kasem” adlı kitap, okuyucularını büyük bir mücadele ve savaşın ortasına bırakırken, insanlık için kritik bir dönemeçte olduğumuzu anlatıyor. Büyük Taarruz’un 100. yılını geride bıraktığımız şu günlerde, düşman ve ihanet boyut değiştirmiş ve her yere sızmışken, kurtuluş daha da önemli hale gelmiştir. Türkiye, bu sürecin tam ortasında ve her şeyin kaderini belirleyebilecek bir konumdadır.

Bu kitapta, dünyayı konvansiyonel bir akılla okuma alışkanlığını sorgularken, şeytanın her kılığa girdiğine ve insanlığı ele geçirmek için her şeyi planladığına tanık olacaksınız. Geriye dönüşün olmadığı bu savaşın içinde, önemli kararlar vermek ve mücadele etmek zorundasınız.

“Kasem”, yazanlara, yazdıranlara, insanların vebalini taşıyan iki yüzlülere, yalana uyanlara, masum kalpleri yağmalayanlara, uyuyanlara ve uyananlara, görenlere ve kör olanlara, ah alanlara ve utanmayanlara bir yemin niteliğindedir.

Eray Hacıosmanoğlu’nun bu sürükleyici romanını okuyarak, insanlık adına atılması gereken adımları ve karşılaşılacak zorlukları daha iyi anlayacak ve bu dünyada yaşanan değişimlerin farkına varacaksınız. “Kasem”, okuyucularını düşündüren ve harekete geçmeye teşvik eden bir kitap olarak önemli bir yere sahiptir.


Kütüphanemizde «Kasem» Eray Hacıosmanoğlu kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Kasem» Eray Hacıosmanoğlu PDF E kitap indir

Rate article

  1. mahmut

    harika bir kitap

    Cevapla