hayaller_umutlarda «KALP TUTSAĞI +18»

«KALP TUTSAĞI +18» hayaller_umutlarda pdf indirYazar(lar) hayaller_umutlarda
Kategori(ler) Aşk
Yıl 2023
Sayfa

Oku

KALP TUTSAĞI +18 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“KALP TUTSAĞI +18” adlı romanda, Esila ve Yavuz’un çalkantılı bir aşk hikayesi anlatılıyor. Yavuz, sevginin ne olduğunu bilmeyen bir adam olarak babasının izinden giderek Esila’yı kendine tutsak eder. Ancak Esila, hayatı acılarla dolu bir kadın olarak Yavuz’un baskısına boyun eğmeye kararlı değildir ve kaçmak için her yolu dener. Roman, yeni başlangıçların ve pişmanlıkların yaşandığı bir dünyada, her şeyin çok geç olup olmadığını ya da her şeyin henüz başlamak üzere olduğunu sorgular. Okuyucular, Esila ve Yavuz’un çatışmaları ve aşk dolu yolculuklarıyla dolu bu hikayeye ortak olmak isteyeceklerdir. “KALP TUTSAĞI +18”, duygusal derinliği, çarpıcı karakterleri ve beklenmedik dönüşleriyle dikkat çeken bir romandır. Eğer bu duygusal ve heyecan dolu hikayeye ortak olmak istiyorsanız, “Oku” butonuna tıklayabilirsiniz.


hayaller_umutlarda «KALP TUTSAĞI +18» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

hayaller_umutlarda «KALP TUTSAĞI +18» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF