Serkan Karaismailoğlu «Kadın Beyni Erkek Beyni»

Serkan Karaismailoğlu «Kadın Beyni Erkek Beyni» PDF OKUYazar(lar) Serkan Karaismailoğlu
Kategori(ler) Bilim
ISBN 9786055286781
Yıl 2016
Sayfa 224

OKU KITAP INDIR

Kadın Beyni Erkek Beyni kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Serkan Karaismailoğlu’nun eğlenceli ve bilimsel bir dille yazılmış kitabı “Kadın Beyni Erkek Beyni,” beynimizin cinsiyeti hakkında sizi şaşırtıcı gerçeklerle buluşturuyor. Kadınlar ve erkekler arasındaki farkları keşfetmek için bu kitabı okumalısınız!

Kitap, beynin işleyişini merak eden herkes için mükemmel bir kaynak. Erkeklerin neden dinlemediğini veya kadınların neden çok konuştuğunu merak ediyor musunuz? Serkan Karaismailoğlu, beyinlerimizin işitme yeteneklerini ve konuşma alışkanlıklarını bilimsel bir perspektiften ele alıyor.

Ayrıca, ilişkilerde sıkça karşılaşılan “Beni hiç anlamıyorsun” gibi ifadelerin altında yatan nedenleri de açıklıyor. İlişkilerin renklerini nasıl farklı gördüğümüzü ve özel günleri neden unutup unutmadığımızı anlamak için bu kitap size rehberlik edecek.

Serkan Karaismailoğlu’nun esprili üslubu, beynimizin gizemlerini keşfetmeyi eğlenceli hale getiriyor. Bu kitap, hem bilimsel bilgiye hem de mizahi bir anlatıma sahip olduğu için herkesin ilgisini çekecek. Beyinlerin nasıl çalıştığını daha iyi anlamak istiyorsanız, “Kadın Beyni Erkek Beyni” kitabını kesinlikle okumalısınız!


Serkan Karaismailoğlu «Kadın Beyni Erkek Beyni» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Serkan Karaismailoğlu «Kadın Beyni Erkek Beyni» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Serkan Karaismailoğlu «Kadın Beyni Erkek Beyni» online kitap pdf türkçe oku