Kadi İyaz el Endulusi «Şifa-i Şerif»

Kadi İyaz el Endulusi «Şifa-i Şerif» pdf indirYazar(lar) Kadi İyaz el Endulusi
Kategori(ler) Din
Yıl 2011
Sayfa 791

OKU KITAP INDIR

Şifa-i Şerif kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

(… Peygamberimizin yüksek hayatı ümmeti için ve bütün beşeriyet için imtisal nümunesi, fazilet örneğidir. Bu faziletkâr ve melekuti hayatın her safhasını Siyer-i Nebevi ilmi sinesinde toplamıştır.
Gönüllerde din duygusunu ve aşk derecesinde Allah, Peygamber sevgisini ancak siyer İlmi uyandırır ve beşeriyeti melekuti fazilet şahikalarına yükseltir. Siyer ilminin en güzel tasnif olunmuş bir kitabı da hiç şüphesiz Kaadı İyaz’ın (Eş-şifa bi Ta’rif-i Hukuki’l-Mustafa)sıdır…)


Kadi İyaz el Endulusi «Şifa-i Şerif» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kadi İyaz el Endulusi «Şifa-i Şerif» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Kadi İyaz el Endulusi «Şifa-i Şerif» online kitap pdf türkçe oku

Rate article