K. Kübra Berk «Bir Papatya Şarkısı»

K. Kübra Berk «Bir Papatya Şarkısı» pdf indirYazar(lar) K. Kübra Berk
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 368

OKU KITAP INDIR

Bir Papatya Şarkısı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Büyük bir hayran kitlesi, sevdikleri şarkıcıya en fazla ne yapabilirdi?

Papatya Parlar, sahne ışıklarının altında parlamaya alıştığı bir hayata sahip olan, para ve popülarite hayatını yönlendirirken şarkıları milyonlarca insan tarafından büyük beğeniyle dinlenen bir şarkıcıydı. Güzelliği ve sesiyle adından söz ettiriyor, magazin gündeminden düşmüyor, kariyerinin yükseliş hızı nefes kesiyordu.

Ta ki o güne, bir hayran saldırısına uğradığı ve tüm dünyasını tersine çeviren bir dilek dilediği o ana dek.

Her şey büyük bir hızla değişirken ayakta duramayacağı kadar sertçe sarsıldığı bu yeni düzende yanında biri vardı: Hiç tanımadığı ancak defalarca onun tarafından kurtarıldığı gizemli bir genç adam… Soğukkanlı bir karizma abidesi… Üstelik, Papatya Parlar’ın şımarık, ukala ve fazlasıyla ünlü olmasıyla hiç ilgilenmiyordu! Birbirinden alakasız bu iki insan, beraber atlatmaya mecbur kaldıkları zor günlerin üstesinden gelip eski hayatlarına dönebilecekler miydi?

Yanlış soru: Bu ikili, tüm bu öfke ve komedi dolu hikâyede beraber hayatta kalabilecek miydi?

“Bazı papatyalar siz yapraklarını koparmadan önce son şarkılarını söyler.”


K. Kübra Berk «Bir Papatya Şarkısı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

K. Kübra Berk «Bir Papatya Şarkısı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

K. Kübra Berk «Bir Papatya Şarkısı» online kitap pdf türkçe oku

Rate article