José Saramago «Bilinmeyen Adanın Öyküsü»

José Saramago «Bilinmeyen Adanın Öyküsü» pdf indirYazar(lar) José Saramago
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 59

OKU KITAP INDIR

Bilinmeyen Adanın Öyküsü kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Bir adam kralın kapısını çalmış ve ona demiş ki, Bana bir tekne ver.”
Bilinmeyen adaların kalmadığına inanılan bir dönemde bilinmeyen ada arama cesaretine sahip bir adamla böyle bir cesareti görüp hayatını değiştirebileceğine inanan bir kadının büyük usta Saramago’nun eşsiz anlatısında edebiyat tarihine geçen yolculukları böyle başlar. Emrah İmre’nin Portekizceden çevirisi ve Birol Bayram’ın desenleriyle okurun minör başyapıtlarından olacaktır Bilinmeyen Adanın Öyküsü.


José Saramago «Bilinmeyen Adanın Öyküsü» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

José Saramago «Bilinmeyen Adanın Öyküsü» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

José Saramago «Bilinmeyen Adanın Öyküsü» online kitap pdf türkçe oku

Rate article