John Verdon «Tepenin Laneti»

John Verdon «Tepenin Laneti» pdf indirYazar(lar) John Verdon
Kategori(ler) Polisiye
Yıl 2021
Sayfa 462

OKU KITAP INDIR

Tepenin Laneti kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Paperback. 13,50 / 21,00 cm. In Turkish. 462 p. Original title: On Harrow Hill Translator: Ender Nail Edited by Zübeyde Abat Dave Gurney polisiye/dedektif serisi hiz kesmeden devam ediyor! Larchfield’in en nüfuzlu adami Angus Russell, Harrow Hill’deki malikânesinde bogazi kesilerek öldürülmüstür. Olay mahallindeki DNA ve parmak izleri, kurbana karsi husumeti bulunan belali Billy Tate’e isaret eder. Ancak bir sorun vardir: Tate, bir gün önce kilisenin çatisindan düserek ölmüstür. Polis, Tate’nin cesedinin kaldirildigi morgu kontrol ettiginde cesedin yalnizca ortadan kayboldugunu degil tabutun içeriden kirilarak açildigini da kesfeder. Bu durum çok geçmeden yürüyen ölü, cehennemden gelen katil, zombi cinayeti olarak anilmaya basladiginda bir zamanlarin huzurlu kasabasi artik herkesin bir süpheliye ve ayni zamanda kurbana dönüsebilecegi korkunç bir kâbusa da uyanmis olur. Eski meslektasi art arda islenen bu tuhaf cinayetleri çözmek için kapisini çaldiginda Dave Gurney, ölümün ötesinden öldürme ihtimali olan bir katili avlamak üzere tüm analitik becerilerini kullanmak zorundadir. “Verdon sasirtici bir olay örgüsü yaratip onu tatmin edici bir sekilde çözmede hiç bu kadar usta olmamisti.” Publishers Weekly “Ona verdiginiz dikkati ve zamani sonuna kadar hak eden bir yazar.” Bookreporter.com


John Verdon «Tepenin Laneti» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

John Verdon «Tepenin Laneti» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

John Verdon «Tepenin Laneti» online kitap pdf türkçe oku

Rate article