John Coleman «300’ler Komitesi»

John Coleman «300'ler Komitesi» pdf indirYazar(lar) John Coleman
Kategori(ler) Tarih, İnceleme
Yıl 2023
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

300’ler Komitesi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Seçilmiş hükümetler pek nadiren halklarını yönetirler.”
– Benjamin Disraeli, İngiliz Başbakanı

“Birbirini tanıyan sadece üç yüz adam Avrupa’nın kaderini idare etmektedir. Bu adamlar haleflerini kendi çevrelerinden seçerler. Bu adamların tasvip etmedikleri her devleti yok edecek araçları bulunmaktadır.”
-Walther Rathenau, Alman Dışişleri Bakanı ve AEG başkanı

Dünyayı 1600’lü yıllardan beri uyuşturucu ticareti parasıyla servetler kazanmış ve başında İngiliz monarşisinin bulunduğu 300 kişilik bir komite yönetmektedir. Yeni Dünya Düzeni içinde Tek Dünya Devleti kurmayı amaçlayan bu komitenin her ülkede vatan hainliği yaparak komplo hiyerarşisi içinde yükselmek isteyen adamları bulunmaktadır. Komite her devlette paralel yapılar oluşturarak aşağıdaki faaliyetleri gerçekleştirmektedir:
Dindarlık kisvesi altında “Dinler arası diyalog” senaryosu içinde tüm dinleri tek bir din altında birleştirmek…
Kalkınmakta olan ülkelerde endüstriyelleşmeyi önlemek, tarımı ortadan kaldırmak…
Halkları devlet yardımı ile yaşayacak hale getirmek…
2050 yılına kadar dünya nüfusunu açlık, salgın hastalıklar, kanser, savaşlar ve homoseksüelliğin yaygınlaştırılmasıyla 3 milyar kişi azaltmak…
Halkları din ve uyuşturucu kullanımını artırarak kontrol etmek…
Tüm milliyetçilik akımlarını yıkmak ve üniter devletlerde çok kültürlülük adı altında bölünmeyi sağlamak, kolay yönetilebilir küçük feodal devletler oluşturmak…
Dünyada eğitim düzeyini aşağı çekmek…
Yandaş medya ile halk kitlelerinin beyinlerini yıkayarak umutsuzluğa düşmelerini sağlamak…
Ülkelere “demokrasi” getirmek adı altında saldırarak doğal kaynaklarını ele geçirmek…


John Coleman «300’ler Komitesi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

John Coleman «300’ler Komitesi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

John Coleman «300’ler Komitesi» online kitap pdf türkçe oku