Jeffrey Young «Hayatı Yeniden Keşfedin»

Jeffrey Young «Hayatı Yeniden Keşfedin» pdf ücretsiz indir (download)Yazar(lar) Jeffrey E. Young , Janet Klosko
Kategori(ler) Kişisel Gelişim, Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 400

Hayatı Yeniden Keşfedin kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Jeffrey E. Young ve Janet Klosko tarafından yazılan ‘Hayatı Yeniden Keşfedin’ kitabı, yaşamınıza yeni bir bakış açısı kazandırmanızı sağlayacak güçlü bir rehberdir. Bu kitap, kişisel gelişiminiz için bir yol haritası sunarken, aynı zamanda kendinize nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrenmenizi sağlayacak bir kaynaktır.

Yazarlar, şema terapisi adını verdikleri bir teknik üzerinden insan davranışlarını ele alırlar. İnsanlar, çocukluk ve ergenlik dönemlerinde geliştirdikleri 11 farklı davranış şemasıyla başa çıkmaya çalışırlar. Ancak bu şemalar, yetişkinlik döneminde yaşanan zorluklar karşısında yetersiz kalabilir. İşte bu kitap, bu şemaları anlamanıza ve değiştirmenize yardımcı olur.

Kitap, karmaşık konuları anlaşılır bir şekilde açıklar ve sizi kendi içsel dünyanıza doğru bir yolculuğa çıkarır. Kendi şemalarınızı tanımlamanıza ve nasıl başa çıkabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olur. Bu kitap sayesinde yaşamınızdaki sorunları aşmak için güçlü bir araç elde edersiniz.

Jeffrey Young’un ‘Hayatı Yeniden Keşfedin’ kitabı, kişisel gelişim kitapları arasında özel bir yere sahiptir. Bu kitap, hayatınıza yeni bir perspektif getirmenize yardımcı olacak ve sizi daha iyi bir insan haline getirmenin kapılarını aralayacaktır. Şimdi bu değerli kaynağa sahip olun ve kendi yaşamınızı yeniden keşfedin!”


Jeffrey E. Young , Janet Klosko «Hayatı Yeniden Keşfedin» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir (google drive, yandex disk) veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jeffrey Young «Hayatı Yeniden Keşfedin» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF