Jean-Christophe Grange «Kızıl Nehirler»

Jean-Christophe Grange «Kızıl Nehirler» pdf indirYazar(lar) Jean-Christophe Grange
Kategori(ler) Polisiye
Yıl 2016
Sayfa 405

OKU KITAP INDIR

Kızıl Nehirler kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Jean-Christophe Grange’in “Kızıl Nehirler” adlı kitabı, sizi sürükleyici bir gerilim yolculuğuna çıkaracak!

Bu kitap, sadece Fransa’da 450.000’den fazla satarak ve 20 dile çevrilerek büyük bir başarı elde etti. Grange’in sınır tanımayan hayal gücü ve etkileyici karakterleriyle dolu bu hikaye, ilk satırlardan itibaren size hükmedecek.

Kızıl Nehirler, enerji dolu ve tecrübeli bir polis ile sokaklardan gelme Mağripli bir çaylak arasında gelişen olayları konu alıyor. Soluk kesen bir tempo, insanı hemen saran bir hikaye ve çok gerçekçi şiddet sahneleriyle dolu bu kusursuz gerilim, sizi sürekli olarak gerilimin sınırlarında dolaştıracak.

Le Monde’un ifadesiyle, bu kitap sizi sürekli olarak sarsacak, altüst edecek ve yutan bir deneyim sunuyor. Grange’in tarzı, James Ellroy ve Thomas Harris’in etkisi altında bir seri cinayet hikayesini akıcı bir şekilde işliyor.

Eğer gerilim dolu bir maceraya atılmak ve akkor haline gelmiş bir telin üzerinde yürüyormuş hissini yaşamak istiyorsanız, “Kızıl Nehirler” tam da aradığınız kitap olabilir.


Jean-Christophe Grange «Kızıl Nehirler» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jean-Christophe Grange «Kızıl Nehirler» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jean-Christophe Grange «Kızıl Nehirler» online kitap pdf türkçe oku