Jane Casey «Öldüren Nezaket»

Jane Casey «Öldüren Nezaket» pdf indirYazar(lar) Jane Casey
Kategori(ler) Korku, Gerilim
Yıl 2024
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

Öldüren Nezaket kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Jane Casey’in “Öldüren Nezaket” adlı kitabı, sizi heyecan dolu bir maceraya davet ediyor.

Ingrid Lewis, bir duruşma avukatı olarak zorlu müvekkillerle başa çıkmaya alışkın, ancak John Webster’ın davası diğerlerinden farklı. Webster, Ingrid’in savunduğu bir takip ve taciz davasında karşısına çıkan bir adam. Ancak Webster, Ingrid’i sadece bir avukat olarak değil, kişisel olarak da hedef alıyor. İlişkisini mahvediyor, evini yakıyor ve Ingrid’i takip ediyor. Ingrid, kendini Webster’ın hedefi olarak bulurken, meslektaşlarından biri öldürülünce işler daha da karmaşık bir hal alıyor.

Webster, Ingrid’i koruyabileceğini iddia ediyor ama ona gerçekten inanabilir mi? Tacizci mi yoksa kurtarıcı mı? Katil mi yoksa koruyucu mu? Zaman daralırken, Ingrid bir karar vermek zorunda. Çünkü katil yeniden harekete geçmeye hazır.

Jane Casey’in bu etkileyici romanı, sizi gerilim dolu bir hikayenin içine çekiyor ve karakterlerin kaderlerini çözmek için nefes kesici bir yolculuğa çıkarıyor. Kitabı okuyarak, bu karmaşık dünyanın sırlarını ve karakterlerin arasındaki karmaşıklığı keşfedeceksiniz.


Jane Casey «Öldüren Nezaket» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jane Casey «Öldüren Nezaket» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jane Casey «Öldüren Nezaket» online kitap pdf türkçe oku