Jane Austen «Gurur ve Önyargı»

Jane Austen «Gurur ve Önyargı» pdf indirYazar(lar) Jane Austen
Kategori(ler) Edebiyat, Roman
Yıl 2017
Sayfa 453

OKU KITAP INDIR

Gurur ve Önyargı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bennet ailesinin evlilik çağındaki beş kızlarının hayatı, Netherfield Köşkü’ne taşınan yeni kiracılar sayesinde tamamen değişir. Genç, güzel ve zeki Elizabeth Bennet’in tanıklık ettiği olaylar ‘Gurur ve Önyargılar’ını zamanla ortadan kaldırır.
İngiliz edebiyatının romantik kült eserlerinin sahibi Jane Austen, Gurur ve Önyargı’da zarif bir mizahla, aşkı ve erdemi konu alıyor. Aynı zamanda toplumdaki kadın imajının ve statü farklılıklarının irdelenmesi, romanı, feminist felsefenin ilk örnekleri arasına koyuyor.


Jane Austen «Gurur ve Önyargı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jane Austen «Gurur ve Önyargı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jane Austen «Gurur ve Önyargı» online kitap pdf türkçe oku

Rate article