James Allen «Düşüncenin Gücü»

James Allen «Düşüncenin Gücü» pdf indir Yazar(lar) James Allen
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 153

OKU KITAP INDIR

Düşüncenin Gücü kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

James Allen’ın kitabı Düşüncenin Gücü, yüz yılı aşkın süredir tüm dünyada milyonlarca insana ilham kaynağı olmuş bir klasiktir. Bu kitap, birçok çağdaş yazarı etkilemiştir ve Og Mandino tarafından tüm zamanların en iyi on kitabı arasında gösterilmiştir. Ayrıca yazarın ilk yapıtı olan Başarıya Giden Yol da düşünce gücüyle hayatına yön vermek isteyenlere yardımcı olacak sırları açıklıyor. Bu eşsiz yazarın bilgeliğine ulaşmak için yeni yüz yılın fırsatı şimdi elinizde.


James Allen «Düşüncenin Gücü» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

James Allen «Düşüncenin Gücü» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

James Allen «Düşüncenin Gücü» online kitap pdf türkçe oku