J.M.Roberts «Avrupa Tarihi»

J.M.Roberts «Avrupa Tarihi» pdf indirYazar(lar) J.M.Roberts
Kategori(ler) Tarih
Yıl 2017
Sayfa 775

OKU KITAP INDIR

Avrupa Tarihi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Tek cilde sığdırılan en iyi Avrupa tarihi kitabı.” The Times
J.M. Roberts Avrupa’nın değişen tarihini ve insanlarını buz devri ve klasik uygarlıklardan başlayıp Hıristiyanlığın yükselişine ve modern çağda Avrupa entegrasyonuna kadar izliyor. Avrupa Tarihi kitabı farklı dönemlere yayılan Avrupalı kimliğinin gelişimini de farklı biçimlerde geniş kapsamlı bir şekilde anlatıyor.

“Geçmişin tüm alanlarını kavrama ve iletme yeteneğiyle Roberts, neslinin önde gelen tarih dehaları arasında sayılmalıdır.” – Guardian
“Muazzam bir sentez çalışması… Olağanüstü olgusal tutarlılık ve sağlam değerlendirmeler.” – Daily Telegraph

“Büyükbaş hayvanların Minos Medeniyeti’ndeki öneminden ‘liberal uygarlığın temelleri’nin sorgulanmasında Freud’un etkisine kadar uzanan geniş bir inceleme… Özetleme ve ifade yeteneği ise olağanüstü.” Economist, Raymond Carr

“Roberts bir dizi geniş kaynağı ve metodu bir sanatçının ilhamlı kalemiyle birleştirmiş.” Independent Sunday


J.M.Roberts «Avrupa Tarihi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

J.M.Roberts «Avrupa Tarihi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

J.M.Roberts «Avrupa Tarihi» online kitap pdf türkçe oku