Soman Chainani “İyilik ve Kötülük Okulu”

"İyilik ve Kötülük Okulu" Soman Chainani pdf indirYazar(lar) Soman Chainani
Kategori(ler) Roman | Masal | Hikaye
Sayfa 449

İyilik ve Kötülük Okulu kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Soman Chainani’nin kaleme aldığı “İyilik ve Kötülük Okulu”, masalsı bir macerayı arzulayan iki iyi arkadaşın hikayesini anlatıyor. Sophie, pembe kıyafetlere ve prenseslik hayallerine tutkulu bir şekilde bağlıdır, ancak Agatha ise insanlardan uzak durarak yalnız kalmayı tercih eder ve kömür karası saçları ve tuhaf zevkleriyle diğer öğrencilerden farklıdır.

Ancak, ikisi de beklediklerinden farklı bir deneyimle karşılaşırlar. İyi ve kötü arasındaki sınırların bulanıklaştığı bir ortamda, gerçek benliklerini keşfetmeye başlarlar. Prenseslik adabından kötülük tarihine ve masallarda hayatta kalma derslerine kadar çeşitli konuları içeren bu okul, okuyucuları baş döndürücü bir dünyaya davet ediyor.

Kitap, New York Times’ın en çok satanlar listesine girmiş ve içeriğindeki eşsiz atmosferiyle dikkat çekmiştir. İki kafalı sert öğretmenlerden çalışkan cadılara ve popüler prenseslere kadar çeşitli karakterlerle dolu olan bu eser, sıra dışı bir okulun kapılarını aralayarak okuyucuları maceraya davet ediyor. İyilik ve Kötülük Okulu, masalsı bir dünyanın kapılarını aralayarak her yaştan okuyucuya keyifli bir okuma deneyimi sunuyor.


Soman Chainani “İyilik ve Kötülük Okulu” kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Soman Chainani “İyilik ve Kötülük Okulu” ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF