Işıl Işık «Paranormal Hikayeler»

Işıl Işık «Paranormal Hikayeler» pdf indirYazar(lar) Işıl Işık
Kategori(ler) Gerilim, Fantastik, Edebiyat, Kurgu, Korku
Yıl 2023
Sayfa 288

OKU KITAP INDIR

Paranormal Hikayeler kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Işıl Işık’ın “Paranormal Hikayeler” adlı kitabı, tüyler ürpertici ve merak uyandırıcı gizemlerle dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu kitapta, gerçeküstü olaylardan korku dolu hikayelere, şehir efsanelerinden lanetli bebeklere kadar çeşitli paranormal hikayeler bulacaksınız.

Siz hiç yaşlanan bir oyuncak bebeğin sırrını çözmeye çalıştınız mı? Ya da gerçek bir insan beyni taşıyan bir kukla ile karşılaştınız mı? Kitap, sıradışı ve ürkütücü anlatılarıyla sizi hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya davet ediyor.

Slender Man efsanesini duydunuz mu? Kafatasında gerçek bir insan beyni taşıyan kuklaların gizemini keşfedin. Tavşan adamından gülen köpeklere, lanetlenmiş sandalyeden ağzı yırtık kadına kadar tuhaf ve ürkütücü karakterlerle tanışın.

Işıl Işık’ın kaleminden çıkan “Paranormal Hikayeler,” sizi bilinmezliklerin ve ürpertici sırların dünyasına davet ediyor. Her sayfa sizi daha da içine çekecek ve gerilim dolu bir okuma deneyimi sunacak. Bu kitap, korku ve paranormal hikayeler sevenler için kaçırılmayacak bir eser.


Işıl Işık «Paranormal Hikayeler» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Işıl Işık «Paranormal Hikayeler» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Işıl Işık «Paranormal Hikayeler» online kitap pdf türkçe oku

Rate article