İsamu Saito, Tadahiko Nagao «Kokoloji 1 / Bil Bakalım Sen Kimsin?»

İsamu Saito, Tadahiko Nagao «Kokoloji 1 / Bil Bakalım Sen Kimsin?» pdf indirYazar(lar) İsamu Saito, Tadahiko Nagao
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2014
Sayfa 185

Kokoloji 1 / Bil Bakalım Sen Kimsin? kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kokoloji, psikoloji profesörü Isamu Saito ve Tadahiko Nagao tarafından geliştirilen, temel psikolojik gerçeklere dayanarak hazırlanmış bir tür kendini keşfetme oyunu.

Aşk, Seks, İş, Ev, Dostluk, Aile… Kısacası her şeyle ilgili 53 oyun. Kokoloji seni bekliyor!

Kokoloji, Türkiye’de de ailelerin, ev partilerinin, yalnızlıkların, potansiyel ilişkilerin, seyahatlerin en eğlenceli, en faydalı oyunu olmaya aday.

Bilinmeyene hazır mısın?

“Kokoloji’de aklınıza ilk gelen şeyi söylemek önemli. Doğru cevap olmadığı gibi yanlış cevap da yok. Bu yüzden gevşeyin ve cevap verin. Kasmayın yani kendinizi. Grup halinde oynamak, yalnız oynamaktan daha eğlenceli. Toplaşın, bir araya gelin. Bir de dürüst olun. Kim tutar artık sizi…”

– Ayşe Arman, Hürriyet


İsamu Saito, Tadahiko Nagao «Kokoloji 1 / Bil Bakalım Sen Kimsin?» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

İsamu Saito, Tadahiko Nagao «Kokoloji 1 / Bil Bakalım Sen Kimsin?» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article