Hüseyin Daniş «Ömer Hayyam – Rubailer»

Hüseyin Daniş «Hüseyin Daniş » Yazar(lar) Hüseyin Daniş
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2021
Sayfa 592

OKU KITAP INDIR

Ömer Hayyam – Rubailer kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Buraya nereden geldiğimizi bilmiyoruz. Buradan nereye gideceğimiz de meçhuldür. Öyleyse, şu yaşamakta olduğumuz zamandan daha hakikisi ve daha iyisi yoktur. Onu fırsat bilelim ve kaçırmayalım.
Felsefesi, üslubunun kıvraklığı, beyanının nezahet ve zarafeti, hayatı algılayış tarzıyla asrının ötesinde yaşamayı başaran büyük şair Ömer Hayyam!
İran asıllı gazeteci, araştırmacı yazar Hüseyin Dânişin Ömer Hayyamın Rubaileri hakkında hazırladığı bu önemli eser, Prof.Dr. Mehmet Kanarın titiz çalışmasıyla manzum bir eser olarak Türk okuyucusunun huzurunda.


Hüseyin Daniş «Ömer Hayyam – Rubailer» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hüseyin Daniş «Ömer Hayyam – Rubailer » ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Hüseyin Daniş «Hüseyin Daniş Ömer Hayyam – Rubailer» online kitap pdf türkçe oku