Hümeyra «Lahza 2 – Har ve Kül»

Hümeyra «Lahza 2 - Har ve Kül» pdf indirYazar(lar) Hümeyra
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

Lahza 2 – Har ve Kül kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

GECE… TÜM KÖTÜLÜKLERİ GİZLEYENİM, SAKLAYANIM… KARANLIĞINDA KANDIRILARAK DİNLEDİĞİM EN GÜZEL MASALIM… ONUN KARANLIĞI, BENİM AYDINLIĞIM.”

Biz bir saatin tam ortasındaydık ve ne birlikte bir adım ileri gidebiliyorduk ne de bir adım geri. Tutukluluktu bizimki. Daha en başından, nefes aldığımız ilk andan beri birbirimize vurgun olmak, birbirimizde yok olmaktı. Bir yandan har olup yanarken bir yandan kül olmaktı.

“Sen sana kötülük yapan herkesi kendi vicdan mahkemende şuranla yargılarken.” İki parmağı kurşun misali sol göğsüme vuruldu. “Beni adalet terazinde hep burada yargıladın.” Parmağı şakaklarıma çıktığında öleceğim sandım.
“Gerçekten benim en büyük belam; senin bana olmayan, benim sana bitmek bilmeyen sevdammış.”
“Affet beni,” dediğinde kadın gülümsedi. Acıdan başka bir şey barındırmayan bu gülümseme aslında bir cevap niteliğindeydi. “Yer ile göğü de birleştirsen! İki cihanı da bir araya getirsen…” Son sözleriyle aralarındaki bağı bıçak gibi kesti. “Affetmem!”


Hümeyra «Lahza 2 – Har ve Kül» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hümeyra «Lahza 2 – Har ve Kül» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Hümeyra «Lahza 2 – Har ve Kül» online kitap pdf türkçe oku