Hikmet Anıl Öztekin «Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa»

Hikmet Anıl Öztekin «Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa» pdf indirYazar(lar) Hikmet Anıl Öztekin
Kategori(ler) Edebiyat, Roman
Yıl 2021
Sayfa 264

OKU KITAP INDIR

Название kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Tüm muhteşem hikâyeler iki şekilde başlar. Ya bir insan bir yolculuğa çıkar ya da şehre bir yabancı gelir.”
-Tolstoy

Demirden keskin bir düdük sesi yükseldi o sırada. Ayrılığın ciddiyeti buz gibi sardı bedenimi. Kapılar kapandı sonra… Çantam sağımda, yalnızlık karşımda…

Gidiyorum!
Hayır bir saniye!
Filmlerde böyle olmazdı ki… Son anda muhakkak bir kalma sebebi yazardı senarist. Tam hareket etmek üzereyken trenden atlayıverirdi esas adam.
Oysa şimdi rayların üzerinde kaymaya başlamıştı bile tren… Ayrılığın göğsüme oturan ağırlığıyla camdan dışarı bakıp el sallayan insanlarla dolu peronu izledim.
Beni uğurlamaya gelmeyen herkese teşekkür eder gibi bir damla gözyaşı bıraktım oraya.


Hikmet Anıl Öztekin «Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hikmet Anıl Öztekin «Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Hikmet Anıl Öztekin «Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa» online kitap pdf türkçe oku

Rate article