Herbert N. Casson «İnsan Yönetme Sanatı»

Herbert N. Casson «İnsan Yönetme Sanatı» pdf indirYazar(lar) Herbert N. Casson
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2009
Sayfa 132

OKU KITAP INDIR

İnsan Yönetme Sanatı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İnsanlar arasında kolaylıkla ve memnuniyet verici şartlar içinde servet kazananların bir çoğu insanları yönetme sanatını anladıkları için başarılı olmuşlardır. Bunlar başkalarıyla işbirliği yaparak sadakat ve dostluklarını kazanmaya imkan bulmuşlar, kendilerini zenginleştirdikleri gibi başkalarına da servet kazandırmışlardır.

İnsanları yönetme sanatının önemi gün geçtikçe daha iyi anlaşılıyor. Ben ilk defa bu eserle yepyeni formülleri sizlere sunacağım. Bu formüllerin hayatınızda bir devrim yapacağına inanıyorum.


Herbert N. Casson «İnsan Yönetme Sanatı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Herbert N. Casson «İnsan Yönetme Sanatı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Herbert N. Casson «İnsan Yönetme Sanatı» online kitap pdf türkçe oku