Henri Charriere «Kelebek»

Henri Charriere «Kelebek» Yazar(lar) Henri Charriere
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 568

OKU KITAP INDIR

Kelebek kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Henri Charriere, işlemediği bir cinayetten müebbet kürek cezasına çarptırıldığında bir üst mahkemeye bile başvuramayacak kadar umutsuz, toplumun gözden çıkardığı bir süprüntüydü. Uğradığı haksızlığın bilediği bir hınçla, çok az insanın sağ kalmayı başardı kürek cehenneminden kaçıp kurtulabilmek için aralıksız 13 yıl sürecek olan insanüstü bir mücadele ile kaçma – yakalanma – yeniden kaçma serüvenine atıldı.
Tutkunu olduğu idealleri ve gelecek arzusu için çok genç yaşında giriştiği bu mücadele onu ”insanca bir felsefe” ve ”üstün bir uygarlık” ile tanıştırdı: Modern sistemin kokuşmuş uygarlığı yerine Kızılderililerin, cüzzamlıların, okuma yazma bilmeyen yoksul balıkçıların gerçek uygarlığıyla…
BİR ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISININ GERÇEK YAŞAM ÖYKÜSÜ


Henri Charriere «Kelebek» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Henri Charriere «Kelebek» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Henri Charriere «Kelebek» online kitap pdf türkçe oku