«Harika Piç» Christina Lauren

«Harika Piç» Christina LaurenYazar(lar) Christina Lauren
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 320

«Harika Piç» Christina Lauren için özet (Açıklama)

Christina Lauren’ın “Harika Piç” adlı romanı, başarılı bir kariyer ve iş dünyasında yükselmek için yoğun çaba gösteren genç bir kadının, Bayan Mills’in hikayesini anlatıyor. Patronu, Bay Bennett Ryan, başarılı ve karizmatik bir adamdır, ancak işyerinde herkesin kabullenmesi zor bir kişiliğe sahiptir. Bu ikilinin tutkulu ve elektrikli ilişkisi, okuyucuyu adeta kitabın sayfalarına bağlar.

Birbirlerine olan nefretleri ve sürekli çatışmaları, zamanla yoğun bir aşk ve tutkuya dönüşür. İşyerinde, birbirlerine dayanamayan bu iki karakterin başlarına neler geleceğini, romanı okuyarak öğrenebilirsiniz. Acaba bu ilişki, ikisinin de kariyerlerine zarar verecek mi, yoksa her şeye rağmen birbirlerini bulup mutlu bir geleceğe adım atabilecekler mi?

“Harika Piç” adlı kitap, aşk, tutku ve başarı hikayelerini sevenler için kaçırılmayacak bir eserdir. Okuyucular, Bayan Mills ve Bay Ryan’ın maceralarını merakla takip ederken, kendi hayatlarında da ilham kaynağı bulacaklar. İş dünyasında başarıya giden yolda nelerle karşılaşabileceğinizi ve bu süreçte nasıl bir aşk hikayesi yaşanabileceğini öğrenmek için, “Harika Piç”i mutlaka okuyun.

Ancak unutmayın, bu heyecanlı ve tutkulu aşk hikayesinin tüm detaylarını ve sonunu öğrenmek için, kitabı sonuna kadar okumanız gerekiyor. “Harika Piç”, sizi sayfalarına kilitleyecek bir hikayeye sahip ve okurken keyif alacağınız bir roman. Hemen okumaya başlayın ve bu sürükleyici aşk hikayesinin büyüsüne kapılın!


Kütüphanemizde «Harika Piç» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Harika Piç» Christina Lauren PDF E kitap indir

PDF

Rate article