Hanya Yanagihara «Değersiz Bir Hayat»

Hanya Yanagihara «Değersiz Bir Hayat» PDF indirYazar(lar) Hanya Yanagihara
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 864

OKU KITAP INDIR

Değersiz Bir Hayat kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Hanya Yanagihara’nın ‘Değersiz Bir Hayat’ adlı romanı, unutulmaz bir dostluğun, aşkın, ve yaşamın karmaşıklığının dokunaklı bir hikayesini sunuyor. Dört üniversite arkadaşı, farklı hedefler ve hayallerle tanışır: Willem, oyunculuğa tutkusuyla yanıp tutuşan yakışıklı bir genç; JB, sanat dünyasına hızlı bir giriş yapmak isteyen zeki fakat bazen duygusuz biri; Malcolm, aileden gelen bir zenginlikle büyümüş bir mimar ve nihayetinde Jude, kapalı kutu gibi gizemli bir avukat.

Yıllar içinde bu dört arkadaşın dostluğu, bağımlılık, ün ve kibrin gölgesinde şekil değiştirir ve derinleşir. Ancak karşılaştıkları en büyük zorluk, hem bedensel hem de duygusal olarak ağır yaralı olan arkadaşları Jude’un yanında durmaktır. Jude’un çocukluk travmaları tüm yaşamını etkilerken, dostları onu hayatta tutmak için elinden geleni yaparlar.

Bu roman, dostluğun, aşkın ve kalp kırıklığının öylesine zekice ve derin bir şekilde ele alındığı bir başyapıt olarak öne çıkıyor. Hanya Yanagihara, insan davranışının en alt ve en üst noktalarını acı bir şekilde sorgulayabilen yetenekli bir yazar olarak okurları içine çekiyor. ‘Değersiz Bir Hayat,’ sınırları aşıyor ve unutulmaz bir deneyim sunuyor.”

Bu kitap, duygusal bir yolculuğa çıkmak isteyen herkes için kaçırılmaması gereken bir eserdir.


Hanya Yanagihara Değersiz Bir Hayat kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir yandex veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hanya Yanagihara «Değersiz Bir Hayat» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Hanya Yanagihara «Değersiz Bir Hayat» online kitap pdf türkçe oku