Hannah Grace «Wildfire»

Hannah Grace «Wildfire» pdf indirYazar(lar) Hannah Grace
Kategori(ler) Aşk, Roman
Yıl 2024
Sayfa 400

Wildfire kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Hannah Grace’in “Wildfire” adlı romanı, okuyucuları tutkulu bir aşk hikayesi ve duygusal bir yolculuğa davet ediyor. Maple Hills öğrencilerinin düzenlediği bir parti, Aurora Roberts ve Russ Callaghan’ın kaderlerinin birbirine bağlanmasına neden olur. İçkinin etkisi altında geçen bir gece, ikisi arasında tutkulu bir ilişkiye dönüşür, ancak Aurora, ilişki beklentisi olmadığını bilerek, hiçbir şey beklememeye kararlıdır.

Ancak kader, Aurora ve Russ’ın yollarının tekrar kesişeceğini planlar. Yaz kampında, her ikisi de kendi içsel çatışmalarıyla mücadele ederken bir araya gelirler. Russ, kampı Maple Hills’ten uzaklaşmak için bir kaçış yolu olarak görürken, Aurora da orada gerçek bir aidiyet hissi bulduğu için bulunmaktadır. Ancak kampın katı kuralları aralarında ilişki yaşamalarını yasaklar.

Roman, bu iki karakterin arasındaki tutkulu çekimi ve içsel çatışmalarını anlatırken, aşkın ve bağlılığın ne kadar karmaşık ve zorlayıcı olabileceğini vurgular. Aurora’nın kuralları umursamaz tavrıyla Russ’ın kendi iç savaşı arasında bir denge kurmaları gerekecektir. Ancak ateşle barut yan yana durduğunda, bu tutkulu ilişkiyi kontrol etmek mümkün olacak mıdır? “Wildfire”, okuyucuları bir tutkulu aşk hikayesi ve duygusal bir yolculuğa çıkararak, ana karakterlerin içsel mücadelelerini ve aralarındaki çekimi keşfetmeye davet ediyor.


Hannah Grace «Wildfire» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hannah Grace «Wildfire» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF