Halil Cibran «Ermis»

Halil Cibran «Ermis» pdf indirYazar(lar) Halil Cibran
Kategori(ler) Dünya Klasikleri, Bilim
Yıl 2023
Sayfa 155

OKU KITAP INDIR

Ermis kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Halil Cibran’ın eşsiz eseri “Ermis”, Mehmet Hakkı Suçin’in olağanüstü çevirisi ve tasarımıyla yeniden hayat buluyor. Bu kitap, aşkın ve ilişkilerin derinliklerine dalmak isteyen herkes için bir başucu kitabı olmaya aday.

Cibran’ın sözleriyle, aşkı prangaya dönüştürmeksizin birbirinize olan sevginizi kutlayabilirsiniz. Birlikte eğlenmek, birlikte dans etmek, birlikte şarkı söylemek gibi anların tadını çıkarırken her birinizin kendi özgünlüğünü korumasına izin verir. Lirin telleri ayrıdır, ancak tek bir ezgiyle titreşirler.

Bu kitap, aşkın, sanatın ve hikmetin güzelliklerini bir araya getiriyor. Halil Cibran’ın resimleriyle süslenmiş, özgün nüshadaki gibi “hikmet” ile “sanat”ı bir araya getiriyor. Her okuyuşunuzda yeni bir şeyler keşfedeceğiniz, ruhunuzu besleyecek bir eser.

“Ermis”, yaşamın anlamını, sevgiyi ve ilişkileri anlama yolculuğunda size eşlik edecek ve başucu kitabınız olacak.


Halil Cibran «Ermis» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Halil Cibran «Ermis» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Halil Cibran «Ermis» online kitap pdf türkçe oku

Rate article