H. D. Carlton «Acıtıyor mu?»

H. D. Carlton «Acıtıyor mu?»  pdf indirYazar(lar) H. D. Carlton
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 368

OKU KITAP INDIR

Acıtıyor mu? kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ben kimim?
Bu sorunun cevabını uzun zaman önce unuttum. O evden kaçmaya çalıştığımda sırtımda sadece giysilerim ve ayaklarımdaki çoraplar vardı. O günden sonra sadece çalıntı ayakkabılarla yürüdüm.
Hayatın anlamını, yüzü olmayan erkeklerde arayan bir kız olabilir miydim? Hepsi çok unutulabilir şeylerdi. Ta ki o gelene kadar. Beni bir şelalenin altına alıp adımı unutturdu ve karşılığında onun yerini ben aldım.
Enzo Vitale.
Denizin derinliklerini seven esrarengiz bir adam. Daha doğrusu, içinde yaşayan avcılardan birisiydi. Görünüşe göre beslediği canavarlardan çok da farklı değildi. İntikamını almak için beni okyanustaki bir balık gibi kandırıp teknesine bindirdi. Niyetini anlasaydım ve büyük bir fırtınanın bizi mahvedeceğini bilseydim, kaçardım.
Şimdi, beni arzuladığı gibi nefret de eden bir adamla, yıkık dökük deniz fenerine sığınan bir kızım.
Artık mesele kim olduğum değildi, hayatta kalabilecek miydim?


H. D. Carlton «Acıtıyor mu?» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

H. D. Carlton «Acıtıyor mu?» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

H. D. Carlton «Acıtıyor mu?» online kitap pdf türkçe oku