Greer Rivers «Hayalet»

Greer Rivers «Hayalet»Yazar(lar) Greer Rivers
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 372

Hayalet kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Hayalet” adlı roman, Greer Rivers tarafından yazılmış, tutku, sır ve tehlikenin kesiştiği bir aşk hikayesini anlatır. Kitap, karşı konulamaz bir çekimle birbirine bağlanan iki genç insanın, geçmişlerinin gölgeleri ve ailelerinin düşmanlıklarıyla boğuşmasını ele alır.

Scarlett Day, yıldızı parlayan genç bir müzisyendir ve tüm hayatı boyunca dış dünyadan korunmuştur. Ancak bir yıl önce, karanlık ve gizemli bir adam olan “Hayalet” ile karşılaşması, hayatını alt üst eder. Hayalet, gerçek ismiyle belirsiz, Scarlett’i uzaktan izleyen ve onu koruyan gizli bir hayrandır. Onun müzik şeytanı olurken, Scarlett de onun ilham perisi haline gelir.

Ancak, ailelerinin arasındaki eski ve derin nefret, bu iki gencin üzerinde karanlık bir gölge yaratır. Scarlett’in zihnini allak bullak eden bu gerilim, onun panik ataklarının kontrolünü kaybetmesine neden olur. Durum kötüye gittiğinde, Hayalet onu kurtarmak için gölgelerden adımını atar ve gerçek kimliğini açığa çıkarır.

Artık Scarlett’e kendisini adamış olan Hayalet, onu bir daha asla bırakmamaya kararlıdır. Ancak, maskesini çıkardığında, gerçek benliği ortaya çıktığında Scarlett, onun altındaki canavarı kabullenmeye hazır mıdır?

“Hayalet”, okuyucuları, aşkın karanlık ve aydınlık yüzlerini keşfederken, sadakat, koruma ve ihanet temalarını ustalıkla işler. Scarlett ve Hayalet’in hikayesi, tehlike dolu bir dünyada, birbirlerine duydukları derin bağ ile sınanır. Bu sürükleyici roman, aşkın en karanlık köşelerinde bile umudu bulma yolculuğunu anlatır.


Greer Rivers «Hayalet» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Greer Rivers «Hayalet» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF