Gonca Çakır «Ev Arkadaşım»

Gonca Çakır «Ev Arkadaşım» pdf indirYazar(lar) Gonca Çakır
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

Ev Arkadaşım kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Sana yardımcı olmak istiyorum. Okula yürüme mesafesinde ev tuttum, bugün taşınıyorum. Ayrıca tek başıma kalıyorum ve kirama ortak olacak ev arkadaşı arıyorum. Eğer sen de istersen ev arkadaşım olabilirsin.”

İstanbul’da hayallerinin peşinden tek başına gitmeye çalışan Asya, ilk darbesini apart yetkilisinin ihanetiyle alır. Pes etmeden yoluna devam etmeye çalışsa da evrenin onun için çok farklı planları vardır. Akdeniz ülkelerinden fırlamış gibi duran “İtalyan” adamın teklifi, hayallerine giden yolculuğu iki kişilik yapacaktır.

“Range Rover marka bir arabası olan, büyük bir evde yaşamayı tercih eden ve evine temizlik için yardımcı çağıran biri, neden ev kirasına ortak arkadaş arasın ki?”

Lüks bir ev…
Zengin bir intörn hekim…
Uğradığı ihanet yüzünden, yaşadığı şehirden kilometrelerce uzaktaki bir şehirde okumak zorunda kalan genç bir kız… Ve küçük bir yalanla başlayan ev arkadaşlığı, aşkın anatomisini yeniden yazdırabilir miydi


Gonca Çakır «Ev Arkadaşım» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Gonca Çakır «Ev Arkadaşım» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Gonca Çakır «Ev Arkadaşım» online kitap pdf türkçe oku