Gökçen Koçan «Onsra 2 – Hûn»

Gökçen Koçan «Onsra 2 - Hûn» pdf indirYazar(lar) Gökçen Koçan
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 512

OKU KITAP INDIR

Onsra 2 – Hûn kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Toprağı tutmak istedim, toprak altımdan kaydı. Bu öyle bir kaymaydı ki, yüzümden her bir toprak tanesi asice geçerek tenimde iz bıraktı. Kapalı gözlerimin arasında bir görüntü belirdi.
Hevybanû, neşeyle gülümsüyordu ama bana değil… Yanında boncuk gözlü bir kız çocuğu vardı.
“Ölüyorsun, Alp Aslan,” dedi iç sesim. “Ölüyorsun…” İç sesim bile hâlime acır bir şekilde gülümsedi.
“Senin kızın olmaz… Ondan kız çocuğu görüyorsun…”
Ardından o kız çocuğu büyüdü, kırlar arasında kelebek kovaladı. Kovaladığı kelebeğin, babasının ruhu olduğunu bilemeden… “Ölüm Allah’ın emri de Aslan’ım, yolun sonunda Hevybanû’dan ayrılmak olmasaydı…” Bilincim kapanmadan son gördüğüm, zihnimin bana gösterdiği mutlu görüntüler olsun isterdim ama benim naaşım bir hayvan ölüsü gibi bir yere atıldı. Oysaki şehit cenazesine böyle muamele yapılmazdı…


Gökçen Koçan «Onsra 2 – Hûn» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Gökçen Koçan «Onsra 2 – Hûn» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Gökçen Koçan «Onsra 2 – Hûn» online kitap pdf türkçe oku

Rate article