Emre Yılmaz «Genç Bir İşadamına»

«Genç Bir İşadamına» Emre Yılmaz  pdf indirYazar(lar) Emre Yılmaz
Kategori(ler) Edebiyat, Deneme-İnceleme
ISBN 9789752870154
Yıl 2004
Sayfa 226
OKU KITAP INDIR

Genç Bir İşadamına kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Emre Yılmaz’ın kaleme aldığı “Genç Bir İşadamına” adlı kitap, iş dünyasının iç yüzünü cesurca ve sorgulayıcı bir bakış açısıyla ele alıyor. Kitap, işadamı dünyasının sosyete dergileri ve televizyon programlarındaki yüzeysel imajının ötesine geçerek, içeriden bilgi aktararak farklı bir perspektif sunuyor.

Kitabın eleştirel ve ironik tonu, okuyucuları düşündürürken aynı zamanda keyifli bir okuma deneyimi sunuyor. Yalın bir dil kullanılarak yazılan kitap, her kesimden insanın ilgisini çekecek nitelikte. İş dünyasının günahlarını ve yıkımlarını sergileyen kitap, demokrasi kültürünü hazmetmemiş iş dünyası temsilcileriyle, iş dünyasının insanı tüketen yanını vurgulayan sosyalistler ve aydınların buluşma noktası haline gelebilir.

Çeşitli eleştirmenlerin övgü dolu sözleriyle desteklenen kitap, iş dünyasının karmaşık yapısını anlamak isteyen herkes için önemli bir kaynak olabilir. Yazılanların bazılarının Murphy Yasaları gibi duvarlara asılacak kadar etkileyici olduğu belirtilirken, kitabın renkli ve cesur ifadelerle örüldüğü vurgulanıyor. Genç bir işadamının iş hayatı, yüzyıl fikirleri ve özel hayatı detaylı bir şekilde ele alınırken, okuyucuların kendi yaşamlarını sorgulamasına da olanak tanıyor.

“Genç Bir İşadamına” okuyucularına iş dünyasının perde arkasını gösterirken, insan zekasının, yaratıcılığının ve aklının sınırlarını keşfetme fırsatı sunuyor. Emre Yılmaz’ın kaleme aldığı bu kitap, sadece iş dünyasıyla ilgilenenler değil, genel olarak insan ilişkileri ve toplumsal yapılar üzerine düşünen herkes için ilgi çekici bir okuma olabilir.


Emre Yılmaz «Genç Bir İşadamına» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Emre Yılmaz «Genç Bir İşadamına» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Emre Yılmaz «Genç Bir İşadamına» online kitap pdf türkçe oku