Tess Gerritsen «Gece Gelen»

«Gece Gelen» Tess GerritsenYazar(lar) Tess Gerritsen
Kategori(ler) Polisiye
ISBN 9786050966459
Yıl 2022
Sayfa 296

Gece Gelen kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Tess Gerritsen’ın “Gece Gelen” adlı kitabı, sürükleyici bir gerilim ve tutkunun muhteşem bir karışımını sunuyor. Ava, Boston’da yaşadığı trajik bir olayın ardından sessiz bir sahil kasabasına sığınır. Burada huzur bulmayı ve yeni bir yemek kitabı yazmayı planlar. Ancak 19. yüzyıla ait büyüleyici bir malikâne kiralamıştır ve bu malikânenin sırları Ava’nın tahmin ettiğinden çok daha derin ve karanlıktır.

Kaptan Brodie’nin hayaletiyle karşılaşan Ava için her şey değişir. Bu gizemli varlık, hem cezalandırıcı hem de sevecen bir şekilde Ava’ya yaklaşır ve ona yardım etmeye başlar. Ancak Kaptan Brodie’nin varlığı, Ava’nın akıl sağlığını sorgulamasına neden olurken, malikânenin geçmişindeki karanlık sırlar da yavaş yavaş açığa çıkmaktadır.

Tess Gerritsen, okuyucularını insan psikolojisinin derinliklerine götürürken, tutkuyu ve gerilimi ustalıkla harmanlıyor. “Gece Gelen,” sizi sürükleyici bir hikayenin içine çekerken, Ava’nın geçmişiyle yüzleşmesine ve malikânenin karanlık sırlarını çözmeye çalışmasına tanıklık edeceksiniz. Tess Gerritsen’in büyüleyici kalemi, bu romanı okumayı daha da çekici kılıyor. Bu kitap, gerilim ve tutku seven okurlar için kaçırılmayacak bir deneyim sunuyor.


Tess Gerritsen «Gece Gelen» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Tess Gerritsen «Gece Gelen» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF