Gamze Çelik «Kader Sarmalı»

Gamze Çelik «Kader Sarmalı» pdf indirYazar(lar) Gamze Çelik
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 384

Kader Sarmalı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kader Sarmalı’nın buzdan duvarlarının gizlediği bir anlaşma…
İntikamdan gözü dönen bir Tanrıça…
Ve tüm evreni kaosa sürükleyecek o hamle…

Mısır Tanrıları ve Tanrıçaları arasındaki yerini alan Ayliz, ettiği intikam yeminlerini bir bir gerçekleştirirken Kraliçe’nin tüm oklarını üzerine çekecektir. Hem Aytun Karavera hem de taht için mücadele ederken müttefiklerinin desteğini de alacaktır. Ancak Kraliçe Neftis’i asırlardır hükmettiği tahttan etmenin ölümcül sonuçları diğer tanrılara da sıçradığında kim dost kim düşman bilemeyecektir. Maskeleri düşen tanrılar teker teker safını belli ederken büyük savaş, belirtilerini göstermeye çoktan başlamıştır.

Gökyüzü Evi artık eskisi kadar güvenli değildir.

Peki, Tanrı ve Tanrıçalar kendileri için yaklaşan büyük tehlikeyi hissedebilecek midir?


Gamze Çelik «Kader Sarmalı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Gamze Çelik «Kader Sarmalı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF