Fyodor Dostoyevski «Öteki»

Fyodor Dostoyevski «Öteki» pdf indirYazar(lar) Fyodor Dostoyevski
Kategori(ler) Edebiyat, Roman
Yıl 2021
Sayfa 167

OKU KITAP INDIR

Öteki kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Öteki, modern edebiyatın öncülerini sarsan bir Dostoyevski eseri. Yazarın ilk kitabı İnsancıklar’ın ardından, kaleme aldığı bu öykü, Yakov Petroviç Golyadkin’in başından geçenleri konu alır. Bir gün kendisinin tıpatıp aynısıyla karşılaşan Golyadkin’in yaşadığı travma, eseri psikolojik romanlar arasına taşıyor. Ancak Öteki, bununla da sınırlı değil. Derin psikolojik tahliller barındıran öykü; yalnızlığı, sınıf ayrımını ve benlik bilincini de kurgusuyla harmanlıyor.


Fyodor Dostoyevski «Öteki» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Fyodor Dostoyevski «Öteki» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Fyodor Dostoyevski «Öteki» online kitap pdf türkçe oku