«Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı» Paola Peretti

«Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı» Paola Peretti Yazar(lar) Paola Peretti
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 144

«Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı» Paola Peretti için özet (Açıklama)

“Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı” adlı kitap, milyonlarca okura ulaşan ve Türkiye’de en çok satan gençlik kitaplarından olan Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe’nin devam romanıdır. Paola Peretti’nin kaleminden çıkan bu etkileyici eserde, Mafalda adlı genç kızın hayatına tanıklık ediyoruz.

Görme yetisini giderek kaybeden Mafalda, artık on üç yaşında ve karanlıkla dolu dünyasında yaşamaya başlamıştır. Bu zorlu süreçte Mafalda’ya, eğlenceli ve kural tanımaz Filippo ile sadık kedisi Ottimo Turcaret eşlik ediyor. Bu üçlü, her macerasında birbirlerine destek olmaktadırlar.

Mafalda’nın hayatında, işsiz babası ve Filippo ile arkadaşlığını zorlayan Debbie gibi sorunlar olsa da, genç kız yaşamın tadını çıkarmayı ve yeni maceralara atılmayı asla ihmal etmez. Bu süreçte tanıştığı evsiz hippi Elsa ve üst komşusu Nino dede, Mafalda’nın hayatına yeni renkler katarken, genç kızın yeni dünyalar keşfetmesine ve korktuğu soruları sormasına yardımcı olmaktadır.

Mafalda’nın bu büyülü hikayesine eşlik etmek için “Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı” adlı kitabı mutlaka okuyun! Bu roman, hem Mafalda’nın zorlu yaşam mücadelesine tanıklık etmek isteyenler için harika bir seçenek, hem de arkadaşlık, aile ve hayatın anlamını keşfetmeye ilgi duyan herkes için idealdir. Mafalda’nın dünyasına adım atarak, siz de hayatınızdaki karanlık köşeleri aydınlatmayı ve yeni dostluklar kurmayı öğrenebilirsiniz.


Kütüphanemizde «Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı» Paola Peretti PDF E kitap indir

Rate article