Paola Peretti «Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı»

«Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı» Paola Peretti pdf indirYazar(lar) Paola Peretti
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 144

Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Paola Peretti’nin kaleme aldığı “Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı” adlı kitap, Türkiye’de en çok satan gençlik kitaplarından olan “Kiraz Ağacı” ile “Aramızdaki Mesafe”nin devam romanıdır. Bu etkileyici eserde, görme yetisini kaybetmeye başlayan Mafalda’nın yaşamına tanıklık ediyoruz.

On üç yaşında olan Mafalda, karanlıkla dolu bir dünyada yaşamaya başlamıştır. Ancak eğlenceli ve kural tanımaz Filippo ile sadık kedisi Ottimo Turcaret sayesinde her macerasında birlikte destek olurlar. Mafalda’nın yaşamında sorunlar olsa da, o yaşamın tadını çıkarmayı ve yeni maceralara atılmayı asla ihmal etmez.

Evsiz hippi Elsa ve üst komşusu Nino dede gibi karakterlerle tanışarak yeni dünyalar keşfeden Mafalda, hayatındaki karanlık köşeleri aydınlatmayı ve yeni dostluklar kurmayı öğrenir. “Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı” adlı bu roman, Mafalda’nın zorlu yaşam mücadelesine tanıklık etmek isteyenler için harika bir seçenek olmanın yanı sıra, arkadaşlık, aile ve hayatın anlamını keşfetmeye ilgi duyan herkes için ideal bir kitaptır.

Mafalda’nın dünyasına adım atarak, siz de hayatınızdaki karanlık köşeleri aydınlatmayı ve yeni dostluklar kurmayı öğrenebilirsiniz. “Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı” adlı bu değerli kitabı okumak için sabırsızlanacaksınız!


Paola Peretti «Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Paola Peretti «Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF