Filiç Puluç «Bazı İnsanlar Böyle Yaşar»

Filiç Puluç «Bazı İnsanlar Böyle Yaşar»Yazar(lar) Filiç Puluç
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 350

Bazı İnsanlar Böyle Yaşar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Filiç Puluç’un “Bazı İnsanlar Böyle Yaşar” adlı romanı, kayıp, gizem ve kişisel direniş temalarını içeren sürükleyici bir hikâyeyi konu alır. Kitap, intihar sonucu babasını kaybettikten sonra derin bir depresyonla mücadele eden ve ailesine bakabilmek için çeşitli işlerde çalışan genç bir kadın olan Lina Kara’nın etrafında şekillenir. Babasının ölümünden on ay sonra, çalıştığı çiçekçiye gelen gizemli bir müşterinin 29 adet ölüm çiçeği siparişi vermesiyle olaylar gelişir. Bu çiçeklerin, babasının otopsisini yapan Adli Tıp Uzmanı Aral Çakırca’ya teslim edilmesi gerektiğini öğrenen Lina, kendini beklenmedik bir maceranın içinde bulur.

Ertesi gün aldığı bir telefonla, gömülen kişinin babası olmadığını öğrenen Lina, sadece babasının akıbetini çözmekle kalmaz, aynı zamanda onunla ilgili karanlık sırları barındıran tehlikeli bir organizasyonun tehdidi altında olduğunu fark eder. Aral Çakırca ile birlikte bu karanlık sırları çözmeye çalışırken, organizasyonun üyeleri babasının yerini bildiğine inandıkları için Lina’yı hedef alır.

“Bazı İnsanlar Böyle Yaşar”, bilmeceler, zihin oyunları ve gizli mesajlarla dolu bir atmosferde, Lina’nın karanlıktan kurtulma ve gerçekleri ortaya çıkarma çabasını anlatır. Kitap, okuyucuları gizem ve gerilim dolu bir yolculuğa çıkarırken, aynı zamanda kayıp ve umudun, keder ve direncin hikâyesini ustalıkla işler.


Filiç Puluç «Bazı İnsanlar Böyle Yaşar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Filiç Puluç «Bazı İnsanlar Böyle Yaşar» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF