«Ev Arkadaşı» Beth O’Leary

«Ev Arkadaşı» Beth O'LearyYazar(lar) Beth O’Leary
Kategori(ler) Roman
ISBN 9786050975758
Yıl 2023
Sayfa 452

«Ev Arkadaşı» Beth O’Leary için özet (Açıklama)

Tiffy ve Leon bir evi paylaşıyor fakat hiç karşılaşmıyorlar. Kötü bir ayrılığın ardından Tiffy kendine bir ev arıyor ve içine düştüğü çaresizlik onu daha önce aklına gelmeyen bir çözüme götürüyor. Böylece gece vardiyasında çalışan Leon’la ev arkadaşlığına başlıyor. Tiffy geceleri, Leon ise gündüzleri evi kullanıyor, yani hiç karşılaşmıyorlar. Derken notlar başlıyor ve arkadaş oluveriyorlar. Ev arkadaşınıza âşık olmak berbat bir fikir olabilir. Özellikle de henüz tanışmadıysanız.

*Baştan sona bir zevk… Klasik romantik komedi hayranları için mükemmel, sıcak ve büyüleyici bir aşk hikâyesi.* -Kirkus

*Yeni Jojo Moyes… Senden Önce Ben’in sahip olduğu her şey var…Ciddi komik.* -Cosmopolitan


Kütüphanemizde «Ev Arkadaşı» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Ev Arkadaşı» Beth O’Leary PDF E kitap indir

Rate article