Beth O’Leary «Ev Arkadaşı»

«Ev Arkadaşı» Beth O'LearyYazar(lar) Beth O’Leary
Kategori(ler) Roman
ISBN 9786050975758
Yıl 2023
Sayfa 452

OKU KITAP INDIR

Ev Arkadaşı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Tiffy ve Leon, aynı evi paylaşıyorlar ama birbirleriyle hiç karşılaşmıyorlar. İşte Beth O’Leary’nin sıcacık romanı “Ev Arkadaşı”nın temel özeti burada başlıyor. Kötü bir ayrılığın ardından Tiffy, kendine yeni bir ev aramaya başlar ve bir dizi tuhaf tesadüfün ardından gece vardiyasında çalışan Leon’la ev arkadaşı olur. İlginç olan şu ki, ev arkadaşları hiçbir zaman bir araya gelmiyor. Tiffy geceleri, Leon ise gündüzleri evi kullanıyor, böylece birbirlerine hiç rastlamıyorlar.

Ancak, bu sıradışı düzen, ikisinin arasında notlar yazmaya başlamasıyla değişir. İki yabancı, birbirlerine duygularını ifade etmek ve hayatlarını paylaşmak için notlar bırakır. Bu notlar, zamanla ikisinin arasında güçlü bir bağın filizlenmesine sebep olur. Tiffy ve Leon, birbirlerine âşık olmanın tehlikeli bir fikir olabileceğini bilseler de, hislerini bastıramazlar.

Beth O’Leary’nin “Ev Arkadaşı” adlı romanı, sıcak, büyüleyici ve eğlenceli bir romantik komedi sunuyor. Kirkus’tan “baştan sona bir zevk” olarak nitelendirilen bu kitap, klasik romantik komedi sevenler için mükemmel bir seçenek. Cosmopolitan ise, bu kitabı “Yeni Jojo Moyes” olarak tanımlıyor ve “Senden Önce Ben”de olduğu gibi hem ciddi hem de komik bir hikaye olduğunu belirtiyor.

Tiffy ve Leon’un hikayesi, okuyucuları sıcak bir duygusallıkla sararak, içlerindeki romantik tarafı ortaya çıkarıyor. Beth O’Leary’nin ustalıkla kaleme aldığı bu romanı okuyarak, Tiffy ve Leon’un eşsiz hikayesine tanık olun ve aşkın sıradışı yollarını keşfedin.


Beth O’Leary «Ev Arkadaşı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beth O’Leary «Ev Arkadaşı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Beth O’Leary «Ev Arkadaşı» online kitap pdf türkçe oku