Ethem Emin Nemutlu «Kader Gayrete Aşıktır»

Ethem Emin Nemutlu «Kader Gayrete Aşıktır» pdf indirYazar(lar) Ethem Emin Nemutlu
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 160

Kader Gayrete Aşıktır kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Ethem Emin Nemutlu’nun ‘Kader Gayrete Aşıktır’ adlı kitabı, başlığıyla ve arka kapak yazısıyla dikkat çekiyor. Ancak bu kitabın içeriğini tam olarak keşfetmek için sadece arka kapak yazısına güvenmek yerine, üç veya dört sayfa kadar başlangıcını okumanızı öneriyorum.

Kitap, bir gerçek hikâyeyi anlatıyor ve bu hikâye oldukça zorlu bir kabul gerektiriyor. Ancak hatırlamanız gereken bir şey var: insanın kaderi, gösterdiği gayretle şekillenir. Belki de bu kitabın başından birkaç sayfa okuyarak, kendi hayatınızda yeni bir ışık yakabilirsiniz.

Ethem Emin Nemutlu’nun eseri, içinde bulunduğumuz karmaşık dünyada umut bulmanıza ve kaderinizle baş etmenize yardımcı olacak değerli bir kaynak olabilir. Kitabı okuyarak daha fazlasını keşfedeceğinizden emin olabilirsiniz.”


Ethem Emin Nemutlu «Kader Gayrete Aşıktır» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ethem Emin Nemutlu «Kader Gayrete Aşıktır» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF