Ashlee Vance «Elon Musk: Tesla, Spacex ve Muhteşem Geleceğin Peşinde»

«Elon Musk Tesla SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde» Ashlee Vance pdf indirYazar(lar) Ashlee Vance
Kategori(ler) Biyografi, Edebiyat
ISBN 6056685845
Yıl 2017
Sayfa 464
OKU KITAP INDIR

Elon Musk: Tesla, Spacex ve Muhteşem Geleceğin Peşinde kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ashlee Vance’in “Elon Musk: Tesla, SpaceX ve Muhteşem Geleceğin Peşinde” adlı kitabı, sıra dışı bir girişimcinin etkileyici hayat hikayesini anlatıyor. Bu kitap, New York Times Bestseller ve diğer önde gelen yayınlar tarafından yılın en iyi kitaplarından biri olarak gösterilmiştir.

Kitap, 1971 doğumlu genç bir girişimci olan Elon Musk’ın şirketleri aracılığıyla otomotiv, uzay-havacılık ve enerji sektörlerinde yerleşik düzene meydan okumasının heyecan verici öyküsünü ele alıyor. Musk, X.com ve PayPal’in kurucularından biri olarak başladığı girişimcilik kariyerini, sonraki dönemde Tesla ve SpaceX gibi devrim niteliğindeki şirketleriyle nasıl zirveye taşıdığını okuyucularına aktarıyor.

Ashlee Vance, Elon Musk’ın hayatını derinlemesine incelemek için 300’den fazla kişiyle görüşmüş ve Musk’la 30 saatten fazla birebir görüşme yapmıştır. Bu sayede, Musk’ın hayatındaki zorluklar, başarıları ve vizyonuyla ilgili benzersiz bir bakış açısı sunmaktadır.

Elon Musk, dünyayı fosil yakıtlardan kurtarmaya adanmış bir vizyoner olarak tanımlanıyor. Kitap, onun engellerle dolu yolculuğunu ve geleceği şekillendirmeye olan tutkusunu anlatarak, girişimcilik, mühendislik ve liderlik alanlarında ilham kaynağı olmayı hedefliyor.

Ashlee Vance’ın çarpıcı ve ilham verici anlatımıyla kaleme alınan bu kitap, Elon Musk’ın benzersiz kişiliğini ve dünya üzerindeki etkisini keşfetmek isteyen herkes için vazgeçilmez bir kaynak niteliğindedir.


Ashlee Vance «Elon Musk: Tesla, Spacex ve Muhteşem Geleceğin Peşinde» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ashlee Vance «Elon Musk: Tesla, Spacex ve Muhteşem Geleceğin Peşinde» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ashlee Vance «Elon Musk: Tesla, Spacex ve Muhteşem Geleceğin Peşinde» online kitap pdf türkçe oku