Vi Keeland «Egomanyak»

«Egomanyak» Vi KeelandYazar(lar) Vi Keeland
Kategori(ler) Aşk
ISBN 9786059585743
Yıl 2023
Sayfa 302

Egomanyak kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Vi Keeland’ın “Egomanyak” adlı romanı, çarpıcı bir aşk hikayesini anlatıyor. Ana karakterler Drew Jagger ve bir avukat olan diğer karakter arasındaki çekişmeli ilişki, okuyucuları soluksuz bırakacak.

Drew ve diğer karakter arasında tamamen zıt kişiliklerin çarpışmasıyla başlayan olaylar, hızla gelişen bir romantizme dönüşür. İkili, aynı ofisi paylaşmak zorunda kalırken, aralarında giderek artan bir çekim oluşur. Ancak, ilişkileri zorlaştıran geçmişteki sorunlar ve farklılıklarla başa çıkmak zorunda kalırlar.

“Aestas Book Blog” ve “Kindle Crack” gibi kaynaklardan alınan övgülerle desteklenen bu roman, sıcak, flörtöz ve duygusal bir hikaye sunuyor. Okuyucular, karakterler arasındaki çekişmeli tartışmaları ve aralarındaki ateşli çekimi keyifle takip edecekler. Eğer içine çekici bir aşk hikayesi arıyorsanız, “Egomanyak” tam size göre.


Vi Keeland «Egomanyak» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Vi Keeland «Egomanyak» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF