Edgar Allan Poe «Kızıl Ölümün Maskesi»

Edgar Allan Poe «Kızıl Ölümün Maskesi» pdf indirYazar(lar) Edgar Allan Poe
Kategori(ler) Polisiye
Yıl 2013
Sayfa 365

Kızıl Ölümün Maskesi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Edgar Allan Poe’un eşsiz öykülerini keşfetmeye hazır mısınız?

“Poe’nun dünyası, insanın karanlık yönlerine, sıkışmışlığına, tuhaflığına ve çaresizliğine gözlerini kapatmayan bir yazarın eserlerinden oluşur. Tomris Uyar’ın özenle seçtiği öyküler, Poe’nun dehasını ustaca yansıtıyor. Uyar’ın çevirilerindeki incelik ve sağduyu, Poe’nun eserlerinin ruhunu yakalıyor ve okuyucuları derinliklere çekiyor.

Bu kitap, Poe’nun dünyasına bir kapı aralıyor ve onun sinir sisteminin yazarı olduğunu keşfetmenizi sağlıyor. Baudelaire’in de dediği gibi, Poe insan yaşamının ve doğanın istisnalarını büyüleyici bir şekilde anlatıyor.

“Kızıl Ölümün Maskesi”, sizi Poe’nun karanlık ve gizemli dünyasına davet ediyor. Eğer gerilim dolu öyküler ve edebi bir şölen arıyorsanız, bu kitap tam size göre!”


Edgar Allan Poe «Kızıl Ölümün Maskesi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Edgar Allan Poe «Kızıl Ölümün Maskesi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF