Frank Herbert «Dune Mesihi Dune 2. Kitap»

«Dune Mesihi Dune 2. Kitap» Frank Herbert pdf indirYazar(lar) Frank Herbert
Kategori(ler) Roman, Fantastik, Bilim-Kurgu, Edebiyat
ISBN 9786053755319
Yıl 2016
Sayfa 304

OKU KITAP INDIR

Dune Mesihi Dune 2. Kitap kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Muhteşem Dune efsanesinin ikinci kitabı olan Dune Mesihi, heyecan dolu macerasına devam ediyor. Paul Muad’dib, gezegenlerin hâkimi, kutsal savaşın kahramanı ve bir dönemin devrimci lideri olarak bilinirken, şimdi fanatik bir dini kardeşliğin mesihi olarak karşımıza çıkıyor. Fremenlerin önderliğini üstlenip Arrakis gezegenini kontrol etmeye başlamış olan Paul, evrenin tahtını elinde tutarken, zamanla bu güçlerin onun için bir tehdit haline dönüştüğünü fark ediyor.

İnanılmaz bir başarıya imza atan Paul, zaferinden on iki yıl sonra geleceğin kendi için felaket getireceğini hissediyor ve bu kehaneti değiştirmeye kararlı. Frank Herbert’in muhteşem kurgusu, okuyucuyu Paul’un iç dünyasına sürükleyerek, onun sıra dışı yolculuğuna tanıklık etmeye davet ediyor. Dune Mesihi, sadece bir bilimkurgu romanı değil, aynı zamanda insanın iç dünyasındaki karmaşık savaşları ve güç mücadelelerini de ustalıkla ele alıyor.

Galaxy Magazine’in de belirttiği gibi, Dune Mesihi’ni okuyarak Dune evrenine dair her şeyi keşfedecek ve belki de daha fazlasını bulacaksınız. Frank Herbert’in eşsiz kaleminden çıkan bu eser, bilimkurgu tutkunlarını adeta büyüleyecek. Eğer epik bir serüven ve derinlikli karakter analizleri sizi cezbetmekteyse, Dune Mesihi tam da aradığınız kitap olabilir.

Frank Herbert’in Dune serisinin ikinci kitabı olan Dune Mesihi, sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkarırken, Paul Muad’dib’in sıra dışı öyküsünü keşfetmenin heyecanını yaşamanız için bekliyor.


Frank Herbert «Dune Mesihi Dune 2. Kitap» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Frank Herbert «Dune Mesihi Dune 2. Kitap» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Frank Herbert «Dune Mesihi Dune 2. Kitap» online kitap pdf türkçe oku