Dr. Richard Carlson «Ufak Şeyleri Dert Etmeyin»

Dr. Richard Carlson «Ufak Şeyleri Dert Etmeyin» pdf indirYazar(lar) Dr. Richard Carlson
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 160

OKU KITAP INDIR

Ufak Şeyleri Dert Etmeyin kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

35 DİLDE, 25 MİLYON OKUYUCUYA ULAŞAN KİTAP

“Sahip olduğumuz şeylerin değerini unutmuş gibiyiz,” diyor Richard Carlson. “Trafik tıkandığı
zaman sinirleniyoruz ama o anda konforlu bir otomobilin içinde olduğumuz aklımıza gelmiyor.”

Büyük resmi göremediğimizden hayatı acil bir durum varmış gibi yaşıyoruz. En ufak şeyler bile, büyük birer soruna dönüşüyor. Oysaki sorunlara yaklaşım biçimimiz bunları hızlı ve etkili bir şekilde çözmenin anahtarıdır.

Kendinize “Bir yıl sonra bunun bir önemi kalacak mı?” diye sorun
Sorunlarınızı potansiyel öğretmenler olarak görün
Başkalarının “haklı” olmasına izin verin
Karşınızdakine sevgi elini ilk siz uzatın
Kusurlarınızla barışın

Hayatınızı kolaylaştıracak 100 pratik strateji sunan Carlson rehberliğinde, kazanacağınız yeni alışkanlıklarla sorunlarınızı daha kolay aşabileceğinizi göreceksiniz. Artık strese neden olan dertler eskisi kadar dengenizi bozamayacak.

Dr. Richard Carlson, lisansını Pepperdine Üniversitesi’nde, psikoloji doktorasını Sierra Üniversitesi’nde tamamlamıştır ve ardından psikoterapi uygulamalarına başlamıştır. Dünyanın her yerinde stresi azaltma ve mutluluk konusunda önde gelen uzmanlardan biri olarak kabul edilmektedir.


Dr. Richard Carlson «Ufak Şeyleri Dert Etmeyin» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dr. Richard Carlson «Ufak Şeyleri Dert Etmeyin» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Dr. Richard Carlson «Ufak Şeyleri Dert Etmeyin» online kitap pdf türkçe oku