Don Miguel Ruiz «Dört Anlaşma»

Don Miguel Ruiz «Dört Anlaşma» pdf indirYazar(lar) Don Miguel Ruiz
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2023
Sayfa 122

OKU KITAP INDIR

Dört Anlaşma kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Sharon Stone ve Jodie Foster gibi sinema dünyasının üstün zekalı oyuncuları tarafından önerilen, Amerika’nın önde gelen Yeni Çağ yazarları tarafından büyük övgüler alan “Dört Anlaşma,” aydınlanma ve özgürlüğün kapılarını aralayan bir rehberdir. Don Miguel Ruiz, temel Toltek bilgeliği Castaneda geleneğinde sunarak modern dünyada yaşayan insanlara “Dingin Savaşçı” olarak yaşamanın pratik uygulamalarını sunuyor.

Ruiz’in bu etkileyici kitabı, dört temel anlaşma üzerine odaklanır. Bu anlaşmalar, yaşamımızı daha anlamlı ve tatmin edici hale getirmemize yardımcı olan evrensel prensipleri içerir. Kitap, bu dört anlaşmanın derinlemesine açıklamalarını sunarken, kişisel özgürlüğü ve mutluluğu bulmanın yolu olarak bu ilkelere nasıl bağlı kalabileceğimizi anlatıyor.

Dört Anlaşma, derin bir içsel dönüşüm ve kişisel gelişim arayışında olan herkes için ilham verici bir kaynaktır. Don Miguel Ruiz’in basit ve etkili öğretileri, hayatınızı dönüştürmenize ve daha bilinçli bir şekilde yaşamanıza yardımcı olabilir. Bu kitap, ruhsal büyüme yolculuğunuza rehberlik edecek birinci sınıf bir eserdir.


Don Miguel Ruiz «Dört Anlaşma» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Don Miguel Ruiz «Dört Anlaşma» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Don Miguel Ruiz «Dört Anlaşma» online kitap pdf türkçe oku

Rate article